Posibniki.com.ua Фінанси Фінансовий ринок Використання інформаційних технологій для здійснення фундаментального та технічного аналізу акцій


< Попередня  Змiст  Наступна >

Використання інформаційних технологій для здійснення фундаментального та технічного аналізу акцій


При здійсненні як фундаментального, так і технічного аналізів для отримання своєчасної, повної й точної інформації з міжнародних фінансових ринків, а також для укладання угод, в основному використовують фінансові інформаційні системи компаній REUTERS і BLOOMBERG. Робочі місця практично всіх брокерів не обходяться без таких систем, як Reuters 3000 Xtra, Reuters Dealing 3000 і Bloomberg Professional.

Основу продуктів Reuters 3000 Xtra становить інформація про ціни на фінансові інструменти й новини, що надходять в реальному режимі часу з усього світу на комп’ютер користувача. Спеціальне програмне забезпечення дає змогу швидко аналізувати інформацію для прийняття рішень з покупки або продажу фінансових інструментів. Архів даних за цінами й новинами за багато років можна опрацювати й подати в необхідному форматі за лічені секунди. Reuters Dealing 3000 — це захищена й безпечна інформаційна мережа, що дозволяє в секунди укладати багатомільйонні угоди на фінансових ринках і обмінюватися інформацією з партнерами. Bloomberg Professional, подібно до Reuters 3000 Xtra, надає користувачам фінансову інформацію в реальному. Інтерфейс програмного забезпечення Bloomberg складніший порівняно з Reuters, але аналітичний пакет для аналізу облігацій сьогодні вважається найкращим.

Найвідомішою програмою для здійснення технічного аналізу ринку вважається MetaStock, що являє собою новий стандарт для професійних трейдерів, що вможливлює торговельні операції та аналіз ринку в реальному часі.

За допомогою даної програми можна створювати, тестувати і повністю автоматизувати свої торговельні системи, досягаючи тим самим максимальної прибутковості при проведенні угод. До того ж це повнофункціональна професійна версія програми технічного аналізу з підтримкою внутрішньо денних інтервалів та оновленням графіків у реальному часі. Перевагами програми MetaStock є широкий вибір технічних індикаторів, наявність всіх видів графіків, потужна пошукова система, можливість персональної консультації з експертами торгівлі та багато іншого. MetaTrader являє собою інформаційно-торговельну платформу для організації брокерського обслуговування на ринках Forex, CFD и Futures. Це торгова

платформа повного циклу і включає як бек-офісні компоненти, так і фронт-енд термінали. Іншими словами, за наявності MetaTrader для організації роботи брокера не знадобиться додаткового програмного забезпечення.

З технічної точки зору платформа MetaTrader виглядає більш ніж сучасною. Особливостями такого програмного забезпечення є розподілена архітектура, досконала система безпеки, мобільний трейдинг, простота інтерфейсу, наявність великого набору функцій тощо.

Програму MetaTrader використовують переважно для торгівлі на валютному ринку. Для кожного фінансового інструменту доступні 9 таймфреймів (періодів), які дозволяють детально аналізувати динаміку котирувань. Понад 50 вбудованих технічних індикаторів та інструментів полегшують аналітичну роботу. З їх допомогою можна виявляти тренди, знаходити різні фігури, визначати точки входу і виходу тощо.

Крім того, вже не перше десятиліття у світі працюють такі великі інформаційні системи як Dow Jones, CQG, Telerate, DBC і багато інших. Посилення конкуренції між інформаційними системами позитивно позначається на вдосконаленні інформаційних продуктів.

Сьогодні більшість інформаційних агентств, що працюють з котируваннями фінансових активів, пропонують своїм клієнтам скористатися також послугами власного телебачення. Значного успіху досягло в цьому агентство Bloomberg, але найбурхливішим залишається розвиток ділових каналів CNBC, що у більшості країн світу ретранслюються через супутникові мережі й широко доступні всім, хто володіє діловою англійською та має супутниковий приймач. Дедалі більше людей, для яких інвестування коштів стало професією, звертаються до телебачення і прислухаються до коментарів аналітиків та термінових інформаційних повідомлень. Такий стан речей призводить до надмірного втручання медіагруп у процес ціноутворення.

Акції компаній і навіть урядові облігації є специфічним товаром, ціна яких утворюється за допомогою чинників, що мають ринкову природу, а надмірне втручання засобів масової інформації може призвести до підвищення показників волантильності конкретних цінних паперів, та збільшення апроксимації даних при трендовому аналізі. Цінний папір не можна рекламувати по телебаченню, як, наприклад, гумку чи олію, оскільки нормативні й реальні механізми визначення ціни на фінансові активи куди складніші.


< Попередня  Змiст  Наступна >
Iншi роздiли:
Урахування впливу фундаментальних мікроекономічних чинників
РОЗДІЛ 8 РИНОК ЦІННИХ ПАПЕРІВ ЯК СКЛАДОВА РИНКУ КАПІТАЛІВ Зміст розділу
Ринок цінних паперів та фондовий ринок
Класифікація ринку цінних паперів
Професійні учасники ринку цінних паперів
Дисциплiни

Медичний довідник новиниКулінарний довідникАнглійська моваБанківська справаБухгалтерський облікЕкономікаМікроекономікаМакроекономікаЕтика та естетикаІнформатикаІсторіяМаркетингМенеджментПолітологіяПравоСтатистикаФілософіяФінанси

Бібліотека підручників та статтей Posibniki (2022)