Posibniki.com.ua Менеджмент STАRT-UP: створення та функціонцування 1.3. ВПРАВА «Сформулюй бізнес-ідею для конкурсу / гранта»


< Попередня  Змiст  Наступна >

1.3. ВПРАВА «Сформулюй бізнес-ідею для конкурсу / гранта»


Бізнес-ангели

— це фізичні особи, які професійно або на аматорському рівні вкладають кошти в start-up. Бізнес-ангели інвестують власні кошти в інноваційні компанії на ранніх етапах їхнього розвитку — посівному (seed) і початковому (start-up), підтримуючи їхній технічний і комерційний розвиток. Особливою рисою бізнес-ангелів є готовність ризикувати та допомагати команді start-up власними зв’язками й досвідом.

Мета. Знайти в мережі Інтернет сайт Асоціації «Приватні інвестори України», проаналізувати інформацію про спеціалізацію бізнес-ангелів — членів асоціації та визначити ймовірного бізнес-ангела, до якого доцільно звернутися щодо залучення інвестицій.

1.3. ВПРАВА «Сформулюй бізнес-ідею для конкурсу / гранта»

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ Інвестиції для реалізації бізнес-ідеї можливо одержати за умови участі в різноманітних конкурсах, які проводяться в Україні з метою виявлення талановитої молоді та підтримки її інноваційних ідей. Грантові фонди та конкурси за певних умов надають стартовий капітал новоствореним start-up.

Завдання. Знайти умови участі в конкурсах, які проводяться в Україні для start-up-компаній та визначити умови участі в них. Оцінити привабливість такої співпраці. Результати записати до таблиці.

Грантовий фонд / конкурс Умови участі

1.4. ЗАВДАННЯ «Чи потрібний start-up бізнес-інкубатор / бізнес-акселератор

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Бізнес-інкубатор

— це структура, створена для пошуку й комерціалізації інновацій, яка на професійних засадах сприяє start-up-діяльності.

Бізнес-акселератор

— це структура, що поєднує формат конкурсу і венчурного фонду: переможці конкурсу одержують «посівне» фінансування і всю можливу підтримку. На відміну від інкубаторів, в акселераторів існує етап Post Demo Day, інколи акселератор також розвиває start-up і після Demo Day.

Мета. Визначити особливості діяльності бізнес-інкубаторів, що функціонують в Україні Проаналізувати умови співпраці з бізнес-інкубаторами та можливості одержання професійної допомоги й початкових інвестицій.

Бізнес-інкубатори та бізнес-акселератори, що функціонують в Україні Умови співпраці

1.5. ВПРАВА «Визначення ймовірності залучення венчурних фондів до інвестування start-up»

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Венчурний фонд (класичний) — це структура, яка акумулює кошти великих компаній, банків, страхових, пенсійних та інших фондів та вкладає їх у новостворені інноваційні фірми, що мають значний потенціал зростання і реалізують інноваційні проекти з високим рівнем ризику.

Мета: визначити, наскільки можливо одержати інвестиції, залучивши до співпраці венчурні фонди, які сприяють розвитку в Україні інноваційної діяльності.

Венчурні фонди в Україні Спеціалізація фонду Умови взаємодії Імовірність залучення інвестицій
AVentures Capital      
Dekarta Capital      
TA Venture      
Vostok Ventures      
       

 


< Попередня  Змiст  Наступна >
Iншi роздiли:
Файл 2: Пошук інвесторів та співпраця з ними ЧАС:
Переговори
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ПОРАДИ СТУДЕНТАМ
ТЕМА 10. ПОБУДОВА ПАРТНЕРСТВА
Партнер start-up
Дисциплiни

Медичний довідник новиниКулінарний довідникАнглійська моваБанківська справаБухгалтерський облікЕкономікаМікроекономікаМакроекономікаЕтика та естетикаІнформатикаІсторіяМаркетингМенеджментПолітологіяПравоСтатистикаФілософіяФінанси

Бібліотека підручників та статтей Posibniki (2022)